سایت در حال بارگذاری است ...

1,000,000 ریال تخفیف ویژه محاجرت از اینستاگرام به سایت برای فروشگاه های اینترنتی اطلاعات بیشتر

5000299558287 shabgol178@gmail.com تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه آذربایجانشرقی،تبریز

لطفا قبل از خرید بسته های مطالعه نمائید

  1. بازه زمانی مورد نیاز برای انجام پروژه های مربوط به خدمات حداقل یک هفته از تاریخ ثبت سفارش می باشد. لذا همیارسیستم هیچ مسئولیتی در قبال انجام زودتر از موعد پروژه های ندارد و از ارائه خدمات به کارفرمایانی که برای انجام کار خود زمان کمتری مطالبه کنند، معذور است.
  2. خدمات پشتیبانی به هیچ عنوان شامل انجام تغییرات ظاهری در سایت نمی شود و مواردی همچون تغییر در محتوا و چیدمان عناصر صفحات مربوط به خدمات طراحی و بازطراحی سایت می گردد. لذا مشتریان محترم پیش از ثبت سفارش به این نکته توجه ویژه داشته باشند.
  3. پکیج های پشتیبانی سایت همیارسیستم تنها یک ماه اعتبار دارند و پس از اتمام این زمان مشتریان محترم در صورت نیاز به انجام خدمات پشتیبانی باید مجددا اقدام به خریداری پکیج های پشتیبانی نمایند.
  4. خدمات پشتیبانی سایت مواردی همچون انتقال دامین ، انتقال سایت به هاست دیگر و مواردی از این قبیل که توسط شرکت های هاستینگ قابل انجام است، را شامل نمی شود .
  5. در صورتی که خدمات درخواستی مشتری در بخش پشتیبانی سایت مواردی اختصاصی و خارج از پکیج های پیش فرض باشد، مشتری موظف است پیش از شروع کار تمام موارد درخواستی را به همیار سیستم اعلام کند تا بر اساس این موارد برآورد هزینه صورت بگیرد. لذا انجام درخواست هایی که مشتری پس از شروع کار به درخواست های قبلی اضافه کند مستلزم پرداخت هزینه های اضافی خواهد بود.
  6. خدمات پشتیبانی سایت به هیچ عنوان شامل کدنویسی نمی شود و فقط مواردی که بتوان با نصب افزونه های آماده انجام داد را شامل می شود.
  7. در صورت بروز هرگونه مشکل در سایت در طول دوره پشتیبانی کارفرما موظف است شرح مشکل را به همیارسیسنم اطلاع دهد تا نسبت به حل مشکل اقدامات لازم صورت بگیرد. چنانچه کارفرما پس از اتمام دوره یک ماهه پشتیبانی متوجه مشکلی در سایت شود باید اقدام به خرید مجدد پکیج پشتیبانی نماید تا همیارسیستم مشکل رخ داده را رفع نماید.
  8. خدمات سایت تنها در روزهای اداری انجام می شوند و در روزهای غیر اداری و تعطیل هیچ اقدامی در این زمینه از سوی همیارسیستم انجام نخواهد شد. لذا مشتریان محترم به این نکته توجه ویژه داشته باشند و از تماس های مکرر با کارشناسان همیارسیستم در روزهای تعطیل اکیدا خودداری کنند.
  9. خدمات طراحی شامل بعداز خرید شامل قرار داد فی مابین می شود.